Aurime Sp. z o.o. sp.k.

Aurime specjalizuje się w chłodzeniu i ogrzewaniu płaszczyznowym budynków oraz doborem kolektorów gruntowych.
Sercem naszego systemu jest Aurime Coolbox. Jest to moduł chłodzenia pasywnego. Pobiera chłód z gruntu i dostarczą go do budynku. Jest to kompaktowych rozmiarów urządzenie, działające z dowolnym źródłem ciepła. Jego moduł sterujący kontroluje temperaturę w poszczególnych pomieszczeniach budynku. Rozprowadzenie chłodu (oraz ciepła) odbywa się przy udziale systemów płaszczyznowych (takich jak ogrzewanie podłogowe, ścienne lub sufitowe), zapewniając użytkownikom najwyższy komfort cieplny.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obliczaniu zapotrzebowania na chłód budynków oraz doborze kolektorów gruntowych.
Zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne na każdym etapie realizacji projektu. Główna siedziba firmy i produkcji Aurime znajduje się w Finlandii, Lahti. Siedzibą polską firmy jest Aurime sp. z o.o. sp.k. w Warszawie. Aurime COOLBOX dla naszych klientów to mały krok do samowystarczalności.

Usługi projektowe
Firma Aurime świadczy usługi w zakresie projektowania systemów ogrzewania i chłodzenia płaszczyznowego oraz wymiarowaniu kolektorów gruntowych. Nasze doświadczenie gwarantuje najwyższy komfort cieplny w budynku. Przeprowadzamy także symulacje gruntu, aby zapewnić wieloletnie optymalne działanie kolektora oraz minimalizować koszty inwestycyjne projektu.

Usługi wiertnicze
W oparciu o nasze projekty wykonujemy kolektory gruntowe pod pompy ciepła lub chłodzenie pasywne. Specjalizujemy się w dwóch rodzajach rozwiązań: kolektory poziome montowane pod budynkiem oraz płytkie kolektory pionowe. Oba rodzaje charakteryzuje niska cena.

Specialties : 

Status: 

Operating

Industries: 

Employee Count Range: 

2-10

Company type: 

Privately Held

Founded year: 

2014

Share this page