ABC Otomasyon Su arıtma Mühendislik ve Tavuk Ekipmanları Teknolojisi

ABC Automation Sistemleri Tanıtımı Ve Organizasyon Faaliyetleri:
ABC Automation. Sistemleri markası ile otomasyon sektöründe faaliyet göstermekte olup, müşteri ve çalışan memnuniyetini ilke edinmiştir. Geniş ve tecrübeli personel kadrosuyla proje, mühendislik, yazılım, imalat, satış, servis ve yedek parça konusunda uzman kadrosu otomasyon hizmetleri ile ilgili proje, dizayn temini konularında müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir.
Proje , Mühendislik ve Dizayn Hizmetleri:
ABC Automation , mühendislik faaliyetlerini müşteri memnuniyetini ön planda tutarak başarıyla sürdürmektedir. Müşterilerimizin talepleri ile ilgili her türlü problemlerinin çözümüne yönelik olan sistem tasarımı dizayn, teknik şartname hazırlama, maliyet analizi ve fizibilite çalışmalarını, elektrik mühendisleri ve Elektrik elektronik teknikerleri ile birlikte büyük bir özveriyle yürütmektedir.
Taahüt ve İmalat Hizmetleri:
Müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, müşterilerinin istekleri doğrultusunda taahhüt
hizmetlerini de büyük bir başarıyla yürütmektedir.
Satışı yapılan bir çok ürünü atölyelerinde imal ederek gerekli parçaların temin süresini çok kısa zamana indirdiği gibi ürünlerdeki kalite çıtasını her zaman yükseltmektedir. Kullandığı ithal ekipmanlar ve yüksek kalitede işçilik sayesinde güvenilir ve kaliteli sistemleri ekonomik olarak kısa sürede müşterilerine sunmaktadır.

Status: 

Operating

Industries: 

Employee Count Range: 

11-50

Company type: 

Privately Held

Share this page