BESTKA MÜH.MÜŞ.YÖN.ve SERVİS LTD.ŞTİ.

Bestka; Satış-Pazarlama, Satış öncesi - sonrası Servis Hizmetleri (Danışmanlık, Proje Yönetimi, Mühendislik, Satın alma, Hak ediş kontrolleri, Montaj, Ürün Test-Devreye Alma ve Satış Sonrası Teknik Servis Hizmetleri vb. gibi), Özel Ürün İmalatları ve HVAC-Yangın-Tesisat Mühendislik Taahhüt işlerinde ağırlıklı olarak aşağıda listelenen konularda faaliyet göstermekte olup 2011 yılı başında kurulmuştur.
- Bestka; Isıtma enerjisi ve sıcak-soğuk su transferiyle ilgili pompalar, yangın pompa grupları, hidroforlar, eşanjörler vs. ve bu konudaki kontrol - kullanım ölçme-paylaştırma sistemleriyle ilgili ısı istasyonları, kalorimetreler, sıcak-soğuk su sayaçları, pay ölçerler, termostatik vanalar, balans vanaları, konverterler, M-Bus kontrol sistemleri, frekans kontrol sistemleri, termostatik kontrol sistemleri ve ekipmanları gibi ürünlerin ithalat ve imalatını yapan yurtiçi - yurtdışı kurumsal ve markalaşmış firmaların (DAF Enerji, Alfa Laval, MAS-DAF, SWEP, Honeywell, Danfoss ve Delta Systemtechnic… Vs. gibi) en büyük bölge distribütörü, toptan proje satış ve teknik servislerinden biridir.
- Bestka; üstün bilgi ve birikime sahip tecrübeli personel altyapısı ile özellikle inşaat sektörü olmak üzere şirketlere Proje Yönetimi, Süreç Yönetimi, Enerji Yönetimi, Mühendislik Teknikleri, Tesisat Mühendisliği, AR-GE, Ürün Geliştirme, Hak ediş hesaplamaları ve ekspertizlik vs. gibi danışmanlık, müşavirlik ve mühendislik-teknik servis hizmetleri vermektedir.
- Bestka; ayrıca tasarım ve patenti kendisine ait ozon, plazma iyon jeneratörleri ile endüstriyel hava - su saflaştırma sistemleri ve özellikle AVM - İş Merkezleri Isıtma-Soğutma Sistemlerinde %20’lere varan enerji tasarrufu sağlayan spesifik cihazların yurtiçinde fason olarak üretimini sağlayarak, satış, pazarlama ve servis hizmetlerini vermektedir.

Specialties : 

Status: 

Operating

Industries: 

Employee Count Range: 

2-10

Company type: 

Privately Held

Founded year: 

2011

Share this page