Sistem Teknik Industrial Furnaces

Firmamız 1979 yılında Ankara’da Orhan OBALI, Mehmet ÖZDEŞLİK ve Erdoğan YETİŞKEN tarafından almış oldukları Elektronik eğitimi doğrultusunda Elektronik cihazlar üretmek üzere kurulmuştur. O dönemlerde MKE, Alarko gibi kurumlara muhtelif fırın kontrol ve dozajlama sistemleri yaparak endüstriyel fırınlar konusunda uzmanlaşmaya başladık.

Zaman içinde sadece fırın otomasyon yapan değil komple endüstriyel fırın imal eden bir firma haline geldik. İlk endüstriyel fırınımızı 1983 yılında Kütahya Azot sanayi dökümhanesine sattık. O zamandan şimdiye piyasada bulunan yüzlerce fırınımız hâlen çalışmakta ve hizmet vermektedir.

Firmamız çalışma konuları ile ilgili projelendirme, satış ve satış sonrası teknik servis hizmetleri olarak hizmet vermektedir. Birikim ve tecrübelerimiz ışığında fırınlarımız en yeni ve kontrol sistemleri teknolojilerinden yararlanılarak, tüm müşteri gereksinimlerini karşılayacak şekilde tasarlanır ve imal edilir.

Fırınlarımız direkt veya indirekt ısıtma sistemleriyle gaz veya elektrik ısıtmalı olarak üretilmektedir. Tam otomatik kontrol sistemleriyle proses esnasında istenilen tüm zaman-sıcaklık grafiklerini net olarak verebilmektedir. 32 yıllık fırın hayatımız boyunca yaklaşık 650 fırını devreye alan firmamız bu güne kadar hiç bir müşterisini memnuniyetsiz bırakmamıştır. 70 kişilik güçlü kadromuzun 16'sı alanında yetkin mühendislerden oluşmaktadır. Firmamız bu güç, tecrübe ve yeni fabrika olanakları ile

Sistem Teknik müşteriye özel tasarımlarıyla, kurulup çalışmaya hazır ısıl işlem üniteleri üretmektedir.

Specialties : 

Status: 

Operating

Industries: 

Employee Count Range: 

51-200

Company type: 

Public Company

Founded year: 

1979

Share this page