EMU Sp. z o.o. Sp.k.

EMU jest jednym z największych w Europie Środkowo-Wschodniej producentów i dostawców kompleksowych rozwiązań z zakresu magazynów energii, baterii, akumulatorów i ogniw do zasilania awaryjnego i pracy cyklicznej, a także odnawialnych źródeł energii (OZE).

Funkcjonujemy na polskim i środkowo-europejskim rynku od 1991r. Posiadamy w ofercie szeroką gamę wysokiej jakości ogniw, akumulatorów, pakietów bateryjnych i banków energii: ołowiowo-kwasowych wykonanych w technologii AGM i żelowej, litowych (litowo-jonowych - Li-ion, litowo żelazowo fosforowych – LifePO4, litowo-polimerowych – Li-po, niklowo-wodorkowych – NiMH) uznanych marek, tj: EMU®, EUROPOWER®, ACUMAX®, ALARMTEC, KOBE, DYNASTY. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem jedynych na świecie przyjaznych środowisku akumulatorów firmy AQUION ENERGY wykonanych w innowacyjnej technologii Aqueous Hybrid Ion (AHI™).

Uzupełnieniem naszej oferty są wszelkie akcesoria do akumulatorów, m.in: stojaki i szafy bateryjne, ładowarki do akumulatorów, okablowanie i łączniki, zasilacze, prostowniki czy testery.

Gwarantujemy wysoką jakość produktów. Wytwarzanie akumulatorów odbywa się w oparciu o najwyższe standardy technologii produkcji. Rozbudowane zaplecze badawcze (własny dział Badań i Rozwoju zatrudniający wybitnych specjalistów i naukowców z polskich uczelni technicznych) oraz dbałość o przestrzeganie norm jakościowych, zapewniają osiągnięcie doskonałych wyników w obszarze wydajności produktów, żywotności oraz powtarzalności parametrów.

Dostarczyliśmy już ponad 8 milionów akumulatorów i baterii do ponad 10 000 klientów w Polsce, Rosji, Czechach, Niemczech, Finlandii, Słowacji, Litwie, Łotwie, Estonii, Białorusi, Ukrainie, Rumunii, Bułgarii, Szwajcarii oraz na terenie Węgier.

Działając na rynku od ponad 24 lat, dzięki zrozumieniu potrzeb Klienta, wysokiej jakości produktów i usług potwierdzonych certyfikatem Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001, EMU stała się jedną z wiodących firm w swojej branży.

Specialties : 

Status: 

Operating

Industries: 

Employee Count Range: 

11-50

Company type: 

Privately Held

Founded year: 

1991

Share this page