Yüksek Kariyer Eğitim Kurumu

Hakkımızda
Yüksek Kariyer Eğitim Kurumu 19 yıllı aşan Eğitim Faaliyeti boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren Eğitim alanında, faaliyette olan konusunda uzman kadroya sahip Eğitim Kurumumuz; Dış Ticaret, Bilgisayarlı muhasebe, Bilgisayarlı İşletmenlik, İngilizce, Almanca, Rusça, Arapça, Osmanlıca, Yabancılar için Türkçe kursu, Autocad, 3D Max, Diksiyon, YÖS Eğitim Hizmeti Vermekteyiz. Yüksek Kariyer Eğitim Hizmeti ile Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren eğitim konusunda kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektör içinde tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, uygun fiyat olmuştur. Eğitimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Yüksek Kariyer’ e, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir. Yüksek Kariyer Eğitim Kurumu
Misyonumuz Yüksek Kariyer Eğitim Kurumu, verdiği eğitim ve kattığı farklılıklarla, kalıcı üstünlükler kazanmış, bilim ve teknoloji üretimine odaklı, toplumun değişen ihtiyaçlarına cevap verebilen bireysel ve kurumsal eğitimlerimizle, kişi ve kurumları yetiştirmeyi ilke edinmekte, topluma ve evrensel bilime katkıda bulunmayı görev kabul etmektedir.
Vizyonumuz
Güçlü kadromuz, kurumsal kültürümüz ile girişimcilik ruhu ve sürekli gelişime açık dinamizmi ile bilime ve topluma yön veren öncü bir Eğitimi kurumu olmak.
Misyonumuz
Yüksek Kariyer Eğitim Kurumu, verdiği eğitim ve kattığı farklılıklarla, kalıcı üstünlükler kazanmış, bilim ve teknoloji üretimine odaklı, toplumun değişen ihtiyaçlarına cevap verebilen bireysel ve kurumsal eğitimlerimizle, kişi ve kurumları yetiştirmeyi ilke edinmekte, topluma ve evrensel bilime katkıda bulunmayı görev kabul etmektedir.

Status: 

Operating

Industries: 

Employee Count Range: 

10,000+

Company type: 

Privately Held

Founded year: 

1996

Share this page