Arrow ECS Polska

Arrow ECS to wyspecjalizowany dystrybutor produktów informatycznych współpracujący z największymi w branży (IBM, Oracle, EMC, NetApp, VMware, Citrix, McAfee, Symantec, SAS Institute). Oferuje rozwiązania i usługi klasy korporacyjnej z zakresu przechowywania danych, bezpieczeństwa sieci i infrastruktury programowej.
Jesteśmy firmą typu VAD (Value Added Distributor). Kierujemy ofertę do firm typu VAR (Value Added Reseller) i integratorów. Proponujemy produkty firm Oracle (bazy danych, midleware, serwery RISC, x64, storage), IBM (oprogramowanie, serwery i storage), systemy storage firm EMC, NetApp, oprogramowanie z zakresu wysokiej dostępności i bezpieczeństwa Symantec, oprogramowanie wirtualizacyjne i zdalnego dostępu VMware, Citrix, IGEL, Wyse oraz systemy bezpieczeństwa RSA, McAfee, Symantec.
Mocną stroną jest Centrum Szkoleniowe - Arrow ECS Services, które kształci profesjonalistów IT, umożliwiając im zdobycie praktycznej wiedzy i uzyskanie uznawanych na świecie certyfikatów. Mamy Autoryzowane Centrum Szkoleniowe: VMware, Symantec, Citrix, EC-Council, Trend Micro, IBM i NetApp, uprawnione do organizowania i prowadzenia licencjonowanych programów szkoleniowych. Jesteśmy partnerem edukacyjnym Oracle i EMC. Prowadzimy też szkolenia Microsoft, Red Hat. W Arrow ECS Services mieści się Oracle HUB (Oracle ISV Migration Center i Partner Academy).
W ramach Arrow ECS Services powstaje również Shared Services Center, który świadczy usługi wsparcia procesu sprzedaży dla Arrow ECS UK. Planujemy także rozszerzenie kompetencji o wsparcie techniczne dla naszych partnerów z regionu EMEA.
Arrow ECS to część Arrow Electronics, Inc. (firmy notowanej na NYSE) z siedzibą w Englewood, Colorado (USA) i oddziałami w kilkudziesięciu krajach świata. Zapewnia klientom kontakt z największymi dostawcami nowych technologii, w tym HP, IBM, Oracle, EMC, NetApp, VMware, Symantec i innymi czołowymi dostawcami oprogramowania, zabezpieczeń i technologii pamięci masowych w środowiskach sieciowych.

Specialties : 

Status: 

Operating

Industries: 

Employee Count Range: 

51-200

Company type: 

Privately Held

Founded year: 

1999

Share this page