LTS Bilişim

Her gün yenilenen ve hızla değişen teknolojiyi takip eden ve bu alanlara yatırımlar yapan firmamız; ağırlıklı olarak Sunucu Yapılandırma, Harici Depolama ve Yedekleme Çözümleri, Sanallaştırma Çözümleri, Network Alt Yapısı, Ağ Geçidi Güvenliği, Sistem Odası İzleme ve Kontrol Sistemleri, Yapısal Kablolama ve Proje Danışmanlığı alanlarında hizmet vermektedir.

Satış kanalları vasıtası ile Türkiye'nin herhangi bir yerine anında hizmet ve ürün ulaştırabilmektedir. Ayrıca periyodik olarak düzenlemiş olduğu bayi entegrasyon eğitimleri sayesinde satış kanallarının mevcut veya yeni almış oldukları personellerin oryantasyon süreçlerinin düzenlenmesinde önemli rol oynamaktadır. Düzenli eğitimler vasıtası ile Türkiye'nin her noktasında müşterilerine aynı hizmet kalitesini vermektedir.

LTS Bilişim Türkiye'de birçok markanın entegratörlüğünü üstlenerek dünyanın en seçkin markalarını bir araya toplamış ve müşterilerinin beğenisine sunmuştur.

Bünyesinde MCSE,CCNSP gibi uzmanlık sertifikalarına sahip akademisyen kadrosu ile müşterilerine profesyonel çözümler sunmaktadır.

Specialties : 

Status: 

Operating

Industries: 

Employee Count Range: 

51-200

Company type: 

Privately Held

Founded year: 

2008

Share this page