Pozitif

Pozitif olarak, 1989 yılından beri Integrated Entertainment Marketing alanında Türkiye’nin öncü müzik ve eğlence platformlarını yaratıyoruz. Uluslararası ve yerel partnerlerimizle birlikte, kitleye özel içerikler etrafında ilk’leri ve en’leri gerçekleştiriyoruz. Entegre etkinlik, mekan, müzik yayıncılığı ve mobil medya alanlarında yarattığımız etkileşim ile 7’den 70’e farklı kitleleri paylaşmaya değer deneyimler etrafında buluşturuyoruz.

Eğlence Pazarlaması

Pozitif Live, dünyada ve Türkiye’de türünün en iyi canlı müzik ve kültür-sanat içerikleri etrafında etkileşim platformları yaratıyor ve bütünleşik pazarlamasını gerçekleştiriyor. U2’dan Rihanna’ya, Lady Gaga’dan Placido Domingo’ya kadar en iyi müzik içeriklerinin global temsilcilerini ve Cirque du Soleil, Ice Age Live gibi global aile eğlencesi konseptlerini ilk defa izleyiciyle buluşturan Pozitif Live, Akbank Caz Festivali, One Love Festival, Blues Festival, Mono Festival platformlarının yaratıcısı.

Lifestyle Kulüpleri & Kanal Yönetimi

1999 yılında Türkiye’nin ilk global kalitedeki müzik kulübü olarak açılan Babylon, Istanbul ve Çeşme’deki canlı müzik ve lifestyle odaklı mekan programları, Radyo Babylon, Babylon Dergi ve Babylon TV kanalları vasıtasıyla iyi müzik ve iyi yaşama dair dünyayı tarayıp takipçileriyle buluşturuyor ve sosyal çekim merkezleri yaratıyor.

Ju Ju, Mandarin Oriental Resort Bodrum içerisinde Pozitif’in iyi müzik felsefesini lüks deneyim konseptiyle buluşturuyor.

Mekan Yönetimi

Pozitif Arena, Avrupa’nın en iyi akustik altyapısına sahip canlı müzik ve performans merkezi Volkswagen Arena gibi orta ve büyük ölçekli mekanların bütünsel operasyonlarını ve müşteri deneyimini yönetiyor.

Plak Şirketi

Doublemoon Records, eskiyi ve yeniyi, akustik ve elektronikayı, cazı ve küreseli buluşturarak gelecek vaadeden ve usta müzisyenlerin evrensel müziğini yeni bir anlayışla müzikseverlere sunuyor ve yerel sanatçıları uluslararası dinleyicilerle buluşturuyor.

Specialties : 

Status: 

Operating

Industries: 

Employee Count Range: 

51-200

Company type: 

Privately Held

Founded year: 

1989

Twitter: 

Share this page