Porsche Česká republika s.r.o.

Porsche Česká republika s.r.o. (dříve Import VOLKSWAGEN Group s.r.o.) se sídlem v Praze je největším importérem osobních a užitkových vozidel do České Republiky. V naší zemi zastupuje největšího evropského výrobce automobilů Volkswagen Group a jeho značky Volkswagen osobní vozy, Volkswagen Užitkové vozy, Audi a SEAT. Mimořádně široká modelová paleta sahá od kompaktních ekonomických vozů přes prémiové sedany, univerzální SUV až po velká nákladní auta.

Od začátku roku 2012 je společnost součástí Porsche Holding Salzburg. Tato skupina podniků působí ve 20 zemích Evropy a také v Číně a Jižní Americe a zaměstnává celkem 21 tisíc pracovníků. Zabývá se velkoobchodem i maloobchodem v oblasti automobilů a také finančními službami. V roce 2011 dosáhla společnost Porsche Holding prodeje více než 484 000 nových vozů. V České republice je Porsche Holding znám díky své maloobchodní skupině Porsche Inter Auto, která představuje důležitou součást odbytové sítě koncernových značek Volkswagen, Audi, Škoda, Porsche a Bentley.

Prodejní a servisní síť importérské skupiny Porsche Česká republika zahrnuje 106 servisních míst, 40 autorizovaných prodejců značky Volkswagen osobní vozy, 46 Volkswagen Užitkové vozy, 19 Audi, 18 SEAT a 40 v programu Das WeltAuto, kteří zákazníkům poskytují veškeré prodejní a servisní služby nejvyšší kvality včetně obchodu s ojetými vozy. Cílem Porsche Česká republika a jeho prodejců je nabídnout zákazníkům atraktivní, bezpečné a ekologicky šetrné vozy nejvyšší technické a kvalitativní úrovně za velmi příznivé ceny.

U nás máte možnost bez ohledu na druh zastávané pozice realizovat své nápady a být tím, kdo posouvá společnost o další krok dopředu. S námi můžete být při tom. Jsme ve svém oboru pojem.

Kompletní informace o vývoji naší společnosti naleznete zde - http://porsche.co.cz/

Status: 

Operating

Industries: 

Employee Count Range: 

51-200

Company type: 

Public Company

Founded year: 

1991

Share this page