KOZA TEKNİK ELEKTRONİK LTD. ŞTİ.

Firmamız 2011 yılında kurulmuş olup, Elektronik Güvenlik Teknolojileri, Bilişim Teknolojileri, Endüstriyel Elektronik Cihazlar alanlarında ürün satışı, teknik servis hizmetleri ve danışmanlık yapan bir firmadır.

Elektronik Güvenlik Teknolojileri alanında evler, işyerleri, resmi kurumlar, endüstriyel fabrikalar, şehir içi çevre korumaları için CCTV Kamera Sistemleri uygulamaları yapıyoruz. Yaptığımız uygulamalarda kullandığımız ürün ve ekipmanlar uygulama alanına en iyi uyum sağlayan ve ihtiyacı tam karşılayacak şekilde seçilir.

Bilişim Teknolojileri alanında, firmalara özel yazılımlar, bilgisayar destekli otomasyon sistemleri bilgisayar sistemleri uygulamaları yapılır.

Endüstriyel Elektronik Cihazlar kapsamında , Endüstriyel Etiket ve Barkod yazıcılar/okuyucular sektörel ölçü ve test cihazları satış ve teknik destek hizmetleri verilir.

Firmamız, kalite standartlarını en yüksek seviyede tutmak için projelerinde her zaman en ileri teknoloji ürünleri, ekipmanları ve en güvenilir uygulama yöntemlerini kullanır.

Specialties : 

Status: 

Operating

Industries: 

Employee Count Range: 

11-50

Company type: 

Privately Held

Founded year: 

2011

Share this page